KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14513047
nr 1451 3047
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Amaryllis. Akvarell, bildmått: 53x43, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:35:04
28/2 06:37:51
100 kr
28/2 18:02:58